Přijímáme následující typy plateb: 

  • Kreditní karta (Visa, Mastercard)
  • Debetní karta (Visa, Mastercard) 
  • PayPal 
  • Bankovní převod
  • Dobírka

 

Všechny naše platební metody jsou plně zabezpečené. Veškeré osobní údaje (například platební údaje, e-mail a adresa) a platební údaje jsou chráněny šifrováním a dalším autorizačním procesem.  

 

Kreditní karta / debetní karta 

Z Vaší kreditní nebo debetní karty bude částka stržena až poté, co zboží opustí náš sklad. Při přidávání nové karty můžete zvolit uložení údajů o kartě pro budoucí nákupy. 

 

PayPal 

Pokud zvolíte službu PayPal, budete přesměrováni na stránku pokladny PayPal, kde dokončíte platbu. Pokud nemáte účet PayPal, můžete si ho vytvořit během procesu objednávání. Upozorňujeme, že nepřijímáme platby z amerických účtů PayPal. 

 

Bankovní převod 

Při zadávání údajů pro bankovní převod nezapomeňte uvést číslo objednávky do pole pro variabilní symbol. Platbu prosím převeďte na následující účet:

 

zooplus SE

Commerzbank pobočka Praha

předčíslí: 006218

č.ú.: 0010457493

kód banky: 6200

SWIFT: COBACZPX

IBAN: CZ89 6200 0062 1800 1045 7493
 

Zpracování bankovních převodů může trvat 1-3 pracovní dny. Vaše objednávka bude uvolněna do našeho skladu ke zpracování po zaúčtování celé platby. 

 

V jednotlivých případech nebo v závislosti na způsobu doručení zvoleném zákazníkem přijímá zoohit pouze určité typy plateb.

 

Další podrobnosti o všech platebních metodách najdete zde.